Typy masážních lehátek

1. Masážní lehátka se vyrábí ve více barvách, obvykle s nosností do 250 kg:

Dřevěná nebo hliníková – s totožnými funkcemi, zesílená ocelovými lanky a dvěma jisticími kolíky. Masážní lehátka s dřevěnou konstrukcí jsou krásná, oblíbená, ale pozor – nehodí se do provozů s teplotními výkyvy a vlhkostí, například do saun.

Dvoudílná nebo třídílná – stejná z hlediska stability a vybavení, avšak třídílná navíc se zvedací částí pro nohy, nabízející pro masáže a léčebné úkony více poloh.

2. Masážní židle, taktéž ze dřeva nebo hliníku, jsou oproti lehátkům lehčí a s nosností do 150 kg. I na masérské židli si užijete jakoukoliv masáž. A stejně jako lehátko ji v přiložené tašce snadno přepravíte.

Novinky

 • 5. 8. 2016
  Medová masáž - unikátní masážní technika

  Což takhle ulehnout na masážní lehátko a dopřát si medovou masáž? Tato unikátní technika, v níž se spojuje působení včelího medu a speciálních hmatů, z vašeho těla účinně odstraní nahromaděné toxiny.

 • 12. 7. 2016
  Vybrat skládací, nebo pevné masážní lehátko?

  Zvažujete pořízení masážního lehátka, a nevíte, které vybrat? Skládací masážní lehátka jsou ideální pro mobilní maséry nebo občasné použití, zatímco při celodenní rehabilitační nebo jiné praxi určitě využijete stoly s pevným stabilním základem a elektronickým zdvihem.

 • 10. 6. 2016
  Jak se co nejlépe připravit na masáž?

  Ještě jste nebyli na masáži? Možná se ostýcháte, nevíte, co si obléci, vzít s sebou, co se od vás bude očekávat. Než ulehnete na masážní lehátko, měl by vás správný masér s celým procesem seznámit.

 • 9. 5. 2016
  Proč je důležité mít příjemné masážní lehátko

  Mnozí maséři ztrácejí své klienty jen proto, že nemají pohodlné masážní lehátko. Pro úspěšné provozování masérské, rehabilitační či kosmetické praxe je kvalita tohoto vybavení naprosto zásadní. Přitom dobré lehátko se dá koupit už za méně než 3 000 Kč.

 • 8. 4. 2016
  Vyzkoušejte indickou masáž hlavy

  Indická masáž hlavy je velmi žádaná, protože rychle odbourává stres, uvolňuje ztuhlé svaly a přináší dobrou náladu. Dokonce účinkuje i proti migréně.