Jak fungují masážní lehátka? Tipy na používání lehátek

Masážní lehátka snadno rozložíte a můžete na nich provádět jakýkoliv druh masáže. Plocha k ležení je potažena kvalitní syntetickou kůží, odolnou proti vodě a oleji.

Díky regulaci výšky, podhlavníku a dalším možnostem lze lehátko konstrukčně upravovat podle vašich potřeb. Pomůcka se dá lehce složit a přenést.

Před použitím - přečtěte si přiložený návod

Pozorně si před prvním použitím přečtěte návod od výrobce, nebo prodejce masážního lehátka. Nejdříve je třeba masážní lehátko opatrně vyjmout z ochranné tašky, nebo fólie. 

Poté je třeba správně rozložit obě části lehátka a postavit jej, až jsou nohy rovné. Ujistěte se, zda jsou všechny nohy stolu stejně dlouhé. 

Lehátko mějte vždy na rovné ploše. 

Jak ošetřovat masážní lehátko?

 • dřevěné lehátko (nohy) ošetřujte cca 1x za 3 měsíce přípravkem na ošetření dřeva
 • nečistotu, prach a olej utírejte vlažnou vodou obsahující prací prostředek
 • pozor na vysoké teploty, vodu a páru, které mohou lehátko poškodit
 • k dezinfekci používejte výhradně dezinfekční roztok na bázi izopropanolu

Při přenášení používejte masérskou tašku.

Novinky

 • 5. 8. 2016
  Medová masáž - unikátní masážní technika

  Což takhle ulehnout na masážní lehátko a dopřát si medovou masáž? Tato unikátní technika, v níž se spojuje působení včelího medu a speciálních hmatů, z vašeho těla účinně odstraní nahromaděné toxiny.

 • 12. 7. 2016
  Vybrat skládací, nebo pevné masážní lehátko?

  Zvažujete pořízení masážního lehátka, a nevíte, které vybrat? Skládací masážní lehátka jsou ideální pro mobilní maséry nebo občasné použití, zatímco při celodenní rehabilitační nebo jiné praxi určitě využijete stoly s pevným stabilním základem a elektronickým zdvihem.

 • 10. 6. 2016
  Jak se co nejlépe připravit na masáž?

  Ještě jste nebyli na masáži? Možná se ostýcháte, nevíte, co si obléci, vzít s sebou, co se od vás bude očekávat. Než ulehnete na masážní lehátko, měl by vás správný masér s celým procesem seznámit.

 • 9. 5. 2016
  Proč je důležité mít příjemné masážní lehátko

  Mnozí maséři ztrácejí své klienty jen proto, že nemají pohodlné masážní lehátko. Pro úspěšné provozování masérské, rehabilitační či kosmetické praxe je kvalita tohoto vybavení naprosto zásadní. Přitom dobré lehátko se dá koupit už za méně než 3 000 Kč.

 • 8. 4. 2016
  Vyzkoušejte indickou masáž hlavy

  Indická masáž hlavy je velmi žádaná, protože rychle odbourává stres, uvolňuje ztuhlé svaly a přináší dobrou náladu. Dokonce účinkuje i proti migréně.