Medová masáž - unikátní masážní technika

Rozehřátý med se aplikuje na záda, kolena a další části těla. Speciálně se roztírá, čímž jsou z těla vysávány choroboplodné zárodky a toxické látky uložené hluboko v tkáních. Med vám vyčistí také póry a prokrví pokožku. Během masáže se změní v bílošedou hmotu s navázanými toxiny. Masér ji odstraní pomocí ručníku a podle potřeby postup opakuje až třikrát.

Kdy si dopřát medovou masáž?

O medové masáži uvažujte, když se cítíte vyčerpaně, když na vás působí dlouhodobý stres a jste ve vleku nezdravého životního stylu. Pomáhá při bolestech hlavy, nespavosti, trávicích, kloubních potížích a při revmatismu či artróze.

Díky přírodním složkám medu se pravidelnou medovou masáží regenerují i vnitřní orgány. Proto se po masáži můžete cítit i mírně unaveně. To je v pořádku - vaše tělo dostalo potřebné signály a intenzivně pracuje.

Medová masáž vám pomůže i od nahromaděných škodlivin - z potravy, vzduchu, léků i z kouření. Zná-li masér akupunkturní body na zádech, díky jejich stimulaci podpoří vyplavení toxinů ještě lépe.

Med pomáhá i proti celulitidě, pokud se tedy potýkáte i s tímto problémem, nechte si ho při masáži nanést také na stehna a hýždě. Nebo se tímto postupem inspirujte a zkuste anticelulitní medovou masáž v pohodlí domova. Na stehna a hýždě dosáhnete, nikoho k tomu nepotřebujte. Provádějte jemné hmaty a vyživujte, prokrvujte pokožku do hloubky.

Medová masáž rovněž omezuje chronickou rýmu a deprese.

Nic nového pod sluncem

Med používali vnitřně i k masážím staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové i Římané. Všimli si, že pomáhá proti stárnutí pokožky a vyhlazuje kůži. Ta je po masáži jemná a hladká jako u miminka.

Novinky

 • 5. 8. 2016
  Medová masáž - unikátní masážní technika

  Což takhle ulehnout na masážní lehátko a dopřát si medovou masáž? Tato unikátní technika, v níž se spojuje působení včelího medu a speciálních hmatů, z vašeho těla účinně odstraní nahromaděné toxiny.

 • 12. 7. 2016
  Vybrat skládací, nebo pevné masážní lehátko?

  Zvažujete pořízení masážního lehátka, a nevíte, které vybrat? Skládací masážní lehátka jsou ideální pro mobilní maséry nebo občasné použití, zatímco při celodenní rehabilitační nebo jiné praxi určitě využijete stoly s pevným stabilním základem a elektronickým zdvihem.

 • 10. 6. 2016
  Jak se co nejlépe připravit na masáž?

  Ještě jste nebyli na masáži? Možná se ostýcháte, nevíte, co si obléci, vzít s sebou, co se od vás bude očekávat. Než ulehnete na masážní lehátko, měl by vás správný masér s celým procesem seznámit.

 • 9. 5. 2016
  Proč je důležité mít příjemné masážní lehátko

  Mnozí maséři ztrácejí své klienty jen proto, že nemají pohodlné masážní lehátko. Pro úspěšné provozování masérské, rehabilitační či kosmetické praxe je kvalita tohoto vybavení naprosto zásadní. Přitom dobré lehátko se dá koupit už za méně než 3 000 Kč.

 • 8. 4. 2016
  Vyzkoušejte indickou masáž hlavy

  Indická masáž hlavy je velmi žádaná, protože rychle odbourává stres, uvolňuje ztuhlé svaly a přináší dobrou náladu. Dokonce účinkuje i proti migréně.